Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: 19-latek GOŁYMI RĘKAMI ZAMORDOWAŁ człowieka!

Fot. facebook.com

PODKARPACIE. Portal fakt.pl pisze o zabójstwie w Sędziszowie Małopolskim. 19-letni Jordan K. jest podejrzany o okrutne zabójstwo, do którego doszło w połowie stycznia br.

– Po nocach śni nam się ten koszmar. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy tak potwornie zmasakrowanego człowieka. Tam nie było twarzy, tylko krew – opowiadają mieszkańcy bloku w Sędziszowie Małopolskim na Podkarpaciu. W piwnicy znaleźli 40-letniego Sławomira K. Mężczyzna żył jeszcze kilka dni. Zmarł w szpitalu, nie zdołał powiedzieć śledczym, kto go napadł. Dopiero po kilku miesiącach okazało się, że za tą okrutną śmiercią stoi Jordan K. (19 l.) – pisze fakt.pl.

Nastolatek to postach osiedla. – Zaczepiał, groził, nawet mi kopniakiem wybił zęba – żali się nam mieszkaniec (44 l.) Osiedla Młodych. Inni także przyznają, że chłopak sprawiał kłopoty wychowawcze. – Był adoptowany. Rodziców ma na poziomie, ale w ogóle się ich nie słuchał. Raz ojciec wołał go z okna, a ten odpowiedział tylko: „nie rób mi siary” i dalej popijał piwo z kolegami – opowiadają sąsiedzi – czytamy dalej na popularnym portalu.

Cały artykuł znajduje się tutaj.

źródło: fakt.pl