Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie. 16-latek wpadł z narkotykami, posiadał metamfetaminę

Fot. policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Pruchniku podczas kontroli volkswagena, zatrzymali 16-letniego pasażera tego pojazdu. Nieletni próbował schować przed mundurowymi narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli woreczek foliowy z zawartością skrystalizowanej substancji. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone środki to metamfetamina. Teraz o dalszym losie 16-latka zdecyduje sąd.

We wtorek przed godz. 20, w Rzeplinie policjanci z komisariatu w Pruchniku, zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Podczas interwencji, jeden z pasażerów zachowywał się nerwowo i próbował coś ukryć pod fotelem pojazdu. W trakcie przeszukania, w portfelu 16-letniego mieszkańca gminy Pruchnik, mundurowi ujawnili woreczek foliowy z zawartością skrystalizowanej substancji. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone środki to metamfetamina.

Nieletni, usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. O dalszym losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny.

źródło: policja.pl