Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Place zabaw dla dzieci – ile kosztują?

Materiały reklamowe

Wszystkie osoby, które szukają sprawdzonych rozwiązań dla dzieci do zabawy mogą sprawdzić ofertę firmy z portalu internetowego playtime.pl. Znajdują się na niej różnego rodzaju urządzenia, które sprawiają że nawet kilkuletnie dzieci mogą się dobrze bawić.

Grupa Playtime jest spółką mającą wieloletnie doświadczenie w sprzedaży placów zabaw zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych tj. przedszkola oraz szkoły. Na portalu online można zapoznać się ze specyfikacją techniczną każdego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości można liczyć na bezpłatną pomoc pracowników biura obsługi klienta. Kontakt jest możliwy zarówno drogą telefoniczną, jak i elektroniczną.

Dużym zainteresowaniem kupujących cieszą się place zabaw, które można wzbogacić o różnego rodzaju akcesoria. Wśród nich znajdują się między innymi huśtawki, karuzele oraz piaskownice. Szeroka oferta jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób.

Materiały reklamowe

Urządzenia, które wpływają na sprawność fizyczną

Propozycja handlowa zawiera także produkty wpływające na możliwość rozwinięcia umiejętności fizycznych przez dzieci. W tym celu firma zajmuje się sprzedażą między innymi urządzeń fitness oraz torów sprawnościowych. Zamówienie można złożyć online, co w sposób oczywisty jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w innych regionach niż siedziba przedsiębiorstwa. Wszystkie z oferowanych produktów są objęte nawet 10-cio letnią gwarancją producenta. Szczegółowe informacje można sprawdzić na stronie internetowej sklepu internetowego.

Rozbudowany zestaw wchodzący w skład wyrobu o nazwie „Akademia Sprawnościowa”  jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Jego wykorzystanie w zabawie umożliwia wzmocnienie mięśni, ponieważ użytkownik może korzystać ze ścianki liniowej, pomostów oraz drabinek. Wpływa to także na prawidłową postawę ciała. Przed zakupem można zapoznać się ze zdjęciami oferowanych artykułów dla dzieci. Urządzenia spełniają europejskie normy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone przez liczne certyfikaty.