Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

PILNE! Wypadek na A4

Minionej doby podkarpaccy policjanci pracowali na miejscu wypadku na autostradzie A4. W powiecie dębickim zderzyły się dwa pojazdy – rannych zostało 10 osób, w tym dwoje dzieci.

Przed północą, na autostradzie a4 w Woli Wielkiej w powiecie dębickim doszło do wypadku, w którym ucierpiało 10 osób. Jak wstępnie ustalili policjanci, 30-letni obywatel Ukrainy, kierujący fiatem ducato, jadąc w kierunku Krakowa, najechał na tył jadącego przed nim dostawczego żuka. W wyniku zderzenia oba samochody wypadły z drogi. Obrażeń doznało 8 osób podróżujących fiatem ducato (kierowca i siedmioro pasażerów, w tym dwoje dzieci), a także 59-letni kierujący żukiem i jego pasażer. Ranni zostali przewiezieni do szpitali. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowały służby ratownicze – załogi karetek pogotowia ratunkowego, strażacy i policjanci. Ruch na autostradzie a4 w tym miejscu był całkowicie zablokowany. Po godz. 4 droga została odblokowana a ruch przywrócony. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia.

źródło: policja.pl