Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

PILNE! Śmiertelny wypadek w centrum Rzeszowa!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w południe na ul. Grottgera w Rzeszowie. Kierujący samochodem ciężarowym, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 12, na ul. Grottgera w Rzeszowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, jadąc ul. Grottgera w kierunku ul. Asnyka, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń, piesza zginęła na miejscu wypadku. Kierowca ciężarówki, 26-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Ul. Grottgera na wysokości dworca autobusowego jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policjanci. Przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

źródło: policja.pl