Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Pijany kierowca quada potrącił rowerzystkę z małym dzieckiem!

Fot. policja.pl

REGION.

23-letni mieszkaniec Tarnobrzega, kierujący quadem, potrącił rowerzystkę, która w foteliku na kierownicy przewoziła małe dziecko. Pokrzywdzona oraz jej 14-miesięczny synek trafili do szpitala. Okazało się, że kierowca quada był pijany. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, za swój czyn wkrótce odpowie przed sądem.

Wczoraj przed godz. 21, dyżurny jednostki policji, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mężczyzna kierujący quadem, wjechał w rowerzystkę, która w foteliku przymocowanyhm do kierownicy roweru, przewoziła 14-miesięczne dziecko.

Policjanci ustalili, że kierowca quada był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,15 promila alkoholu w jego organizmie. 23-latek nie posiadał także aktualnych badań technicznych pojazdu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem. Pokrzywdzona kobieta oraz jej synek trafili do szpitala w celu ustalenia obrażeń. Postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

źródło: policja.pl