Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Pijany kierowca ciężarówki na A4! Nagranie obejrzało już ponad milion osób

Fot. youtube.com STOP CHAM

Nagranie udostępnione 4 grudnia br. na portalu youtube.com – kanał STOP CHAM. Video obejrzało już ponad milion osób!

30.04.2022 Autostrada A4 . Pijany kierowca ciężarówki na A4 „Jechaliśmy za kierowcą bardzo długo, z 15-20 kilometrów, policja została powiadomiona bardzo szybko lecz ich reakcja była tak długa, że po zjeździe na stację czekaliśmy jeszcze z 40-50 minut, więc oczekiwanie ponad godzinę. Kierowca tira był obcokrajowcem, pochodził ze Słowacji, miał 2.5 promila alkoholu a w środku samochodu w stojaku na napój miał otwarte piwo z którym sobie podróżował 🙂 – czytamy w opisie.

Na stacji na którą zjechał dopiero mogłem zabrać mu kluczyki, niestety na autostradzie bałem się robić obywatelskie zatrzymanie na tirze bałem się o swoje bezpieczeństwo i osób z którymi podróżowałem. Na stacji benzynowej wskoczyłem do tira i dosłownie wyrzuciłem go z środka. Pan Był zdziwiony i nie widział w tym żadnego problemu że jest pod wpływem. Policję poinformowałem że mam nagrania z kamerki niestety nikomu na tym nie zależało… Kierowca uszkodził 2 barierki na autostradzie w które srogo przywalił, a nikt nie pociągnie go do odpowiedzialności, standardowo zapłaci za to Polski podatnik :)” – pisze dalej.

Link do materiału video znajduje się poniżej: