Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Piesza weszła na jezdnię PRZED CIĘŻAROWE VOLVO!

Fot. policja.pl

Jarosławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Surochowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letnia kobieta weszła na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód ciężarowy. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Wczoraj przed godz. 9 w Surochowie, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem pieszej i samochodu ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 33-letnia mieszkanka gminy Jarosław weszła na jezdnię wprost przed nadjeżdżające ciężarowe volvo. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że kierujący volvo, 23-letni mieszkaniec powiatu janowskiego był trzeźwy. Na czas trwania policyjnych czynności ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

źródło: policja.pl