Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Pedofil w Rzeszowie? Teraz sprawdzisz to w kilka minut!

RZESZÓW. Nowy projekt Ministerstwa Sprawiedliwości pozwoli sprawdzić, czy w Twojej okolicy mieszka pedofil. Uruchomiona część publiczna rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym, to możliwość poznania z imienia i nazwiska osób, skazanych za tego rodzaju przestępstwa.

Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym to nazwiska, fotografie, a także miejscowości w których mieszkają przestępcy. Chcąc sprawdzić, czy w Rzeszowie lub w okolicach znajduje się taka osoba, wystarczy skorzystać z filtrów na stronie. Można wpisać m.in. imię, nazwisko, miejscowość urodzenia, oraz miejscowość w której dana osoba przebywa. W ten sposób na stronie internetowej Ministerstwa pojawi się spis przestępców.

Korzystanie z rejestru nie wymaga rejestracji. Link do strony znajduje się TUTAJ. Po wejściu na portal, po lewej stronie znajdują się filtry, dzięki którym możesz wyszukać sprawców przestępstw seksualnych w Twojej okolicy.