Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Paczkomat blisko Ciebie w Rzeszowie

Sprzedaż online w sklepach internetowych bije rekordy. Miliony zakupów, mnóstwo ciekawych ofert i zadowoleni Klienci, którzy cenią sobie komfort i ekonomię. Jednak dopiero wtedy, gdy zamówione produkty dotrą na czas i w nienaruszonym stanie do adresata, można mówić o pełnej satysfakcji.

Udane zakupy i szybkie wysyłki

Wyobraź sobie, że kupujesz wyczekiwaną płytę CD lub prezent dla bliskiej osoby, płacisz i w przeciągu dwóch dni roboczych, a czasami i wcześniej przesyłka trafia do twoich rąk. Czy to marzenia? Na pewno nie, gdy zaufasz dobrej firmie kurierskiej, ceniącej sobie swoich klientów i perfekcyjnie wykonujących swoją pracę. Tak właśnie działa InPost, firma mająca już szerokie uznanie i 20. lat doświadczenia na rynku. W jej bogatej ofercie można znaleźć m.in. ekspresowe i tanie wysyłki doręczane tego samego dnia, innowacyjną usługę SmartCourier, polegającą na dostarczaniu nawet najbardziej poufnych dokumentów, realizowanie wysyłki za pomocą kuriera, ale też szereg innych ciekawych propozycji, nad którymi warto się pochylić. Oprócz tego InPost kojarzy się z szeroką ofertą skierowaną dla firm, m.in. z opłacalnymi pakietami kurierskimi, fullfilment (outsorcing) oraz ze współpracą z Allegro. Dla klientów indywidualnych najpowszechniejszą usługą InPostu są niezastąpione paczkomaty, które działają 24/7 i co ważne, wciąż jest ich coraz więcej. Wystarczy zerknąć na sieć maszyn InPostu w Rzeszowie: https://inpost.pl/paczkomat-rzeszow-rze09m-hetmanska-paczkomaty-podkarpackie  i okolicach: https://inpost.pl/paczkomaty-rzeszow, aby upewnić się w przekonaniu, że jest ich naprawdę mnóstwo.

Jak nadać i odebrać paczkę?

Nadawanie paczek jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Wystarczy mieć dostęp do Sieci, zalogować się na stronie Managera Paczka, aby rozpocząć realizację wysyłki. Jest to chyba najprostszy z możliwych sposobów na wysyłkę, dlatego tak wiele osób decyduje się na wybór takiego rozwiązania. Po wypełnieniu danych adresata, takich jak personalia, adres i kontakt można wydrukować etykietę, po czym nakleić ją na paczkę. Transakcję można opłacić wirtualnie, korzystając ze skarbonki znajdującej się na stronie Managera Paczek lub bezpośrednio przy maszynie. Po wpisaniu kodu z paczki skrytka otwiera się i można umieścić paczkę w środku. Dalej o przesyłkę zadba już kurier, który dostarczy ją możliwie najszybciej pod wskazany adres w nienaruszonym stanie.

Jak odebrać paczkę?

Po opłaceniu zakupionego towaru zamówienie jest kompletowane i oddawane do InPostu. Od tego momentu na adres mailowy i telefon przychodzą kolejne informacje o statusie paczki. Czas wyruszenia w drogę oraz dostarczenie do wskazanej maszyny – to najważniejsze dane, które zostają dostarczone adresatowi. Kiedy paczka znajdzie się w paczkomacie, w ciągu 48. godzin trzeba ją odebrać. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, wystarczy wysłać SMS (numer podany na stronie InPostu), za pomocą którego dostaje się kolejne 48. godzin na odebranie paczki w paczkomacie lub punkcie POP. Odbiór przesyłki z maszyny jest bardzo prosty. Wystarczy wpisać za pomocą klawiatury swój numer telefonu oraz 6. cyfrowy kod lub zeskanować kod QR, aby otworzyć skrytkę. Po wyjęciu paczki należy pamiętać o zamknięciu drzwiczek. Jest to tak prosty system odbioru paczek, że bez problemu poradzi sobie z nim nawet dziecko czy osoba starsza.

Z aplikacją MOBILE jeszcze prościej!

Wystarczy zainstalować aplikację na swoim smartfonie, aby mieć dostęp do wielu informacji od InPostu. Każda zmiana statusu paczki zostanie zakomunikowana na ekranie telefonu za pomocą powiadomienia push up. Co więcej lista przesyłek jest aktualizowana automatycznie, dlatego nie trzeba wpisywać każdego numeru nadania osobno! Najciekawszą natomiast możliwością jest zdalne otwieranie skrytek, dzięki czemu jeszcze szybciej można odbierać paczki.

Paczkomaty InPost to zyskujące sobie coraz większą popularność rozwiązanie na wysyłkę i odbiór paczek. Co ważne firma nie ustaje w wymyślaniu coraz to atrakcyjniejszych ofert, proponując je swoim Klientom w trakcyjnych cenach.

Artykuł sponsorowany