Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Oświadczenie Zarządu Speedway Stal Rzeszów S.A.

RZESZÓW. Zarząd Speedway Stal Rzeszów S.A. wydał oświadczenie dotyczące wyjaśnienia kwestii związanych z nowym cennikiem biletów.

„Drodzy Kibice, wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom i komentarzom czujemy się zobligowani, by wyjaśnić Wam powody wprowadzenia opłaty w wysokości 1 zł dla dzieci do 7-go roku życia.

  • Po pierwsze to co jest za darmo, nie ma żadnej wartości dla ludzi, a uważamy, że takiego szacunku należy się uczyć od dziecka.
  • Po drugie chcemy wprowadzić kontrolę sprzedaży biletów, aby posiadać pełną wiedzę na temat ilości osób na stadionie podczas meczów. Ta wiedza niewątpliwie pomoże Nam poznać profil Kibica, a co za tym idzie postaramy się lepiej spełniać Wasze oczekiwania np. reaktywować tzw. Sektor atrakcji dla Naszych najmłodszych Fanów!
  • Po trzecie rozpoczęliśmy działania dążące do utworzenia działalności stricte charytatywnej w postaci Fundacji Rzeszów Speedway Charity, całość kwoty z zakupu biletów dziecięcych i oczywiście część pozostałych dochodów Spółki będzie trafiać właśnie do tej Fundacji i wspierać Tych najbardziej potrzebujący. Pragniemy, by rodzice informowali dzieci, że to właśnie ich złotówka przeznaczona jest na pomoc innym ludziom, którzy nierzadko potrzebują jej bardziej niż inni.

Na koniec Szanowni Kibice chcielibyśmy dodać, że osoby  posiadające Karnet 2018 wchodzą na mecze żużlowe z dzieckiem bezpłatnie i bez kolejki, co jest dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem Karnetu”.

O nowym cenniku na mecze żużlowe Stali Rzeszów, pisaliśmy TUTAJ.