Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Ogromne zainteresowanie jutrzejszym meczem Stali Rzeszów z Podhalem Nowy Targ. Klub otwiera starą trybunę!

RZESZÓW.

Już jutro o godzinie 17 na Stadionie Miejskim „STAL” w Rzeszowie dojdzie do meczu rzeszowskiej Stali z Podhalem Nowy Targ. Będzie to mecz decydujący o awansie, któregoś z zespołów do 2 ligi piłkarskiej. Klub z Podhala ma 3 punkty przewagi nad zespołem z H69, jednak zwycięstwo rzeszowian da bezpośredni awans do 2 ligi piłkarskiej. Jeśli tak się stanie, będą nas czekać derby Rzeszowa, tym razem na poziomie 2 ligi.

Zainteresowanie meczem jest ogromne. Klub poinformował że już ponad 4200 osób ma wejściówki na sobotni mecz. W związku z tym, że wschodnia trybuna może nie wystarczyć na pomieszczenie wszystkich kibiców, klub podjął decyzję o otworzeniu zachodniej trybuny (tzw. stara trybuna).

Dostępnych tam będzie 2500 miejsc, dla kibiców którym nie udało się kupić biletu na główną trybunę gdzie będzie największe natężenie kibiców – informuje Stal Rzeszów.