Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Od kiedy otwarcie kompleksu basenów w Boguchwale? Jakie ceny?

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Gmina Boguchwała zaprsza na Kompleks Basenów Kąpielowych w Boguchwale, które zostaną uruchomione od piątku 3 lipca.

Kompleks Basenów Kąpielowych to nowoczesny obiekt rekreacyjny wyposażony w wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Doskonałe miejsce do zabawy, wypoczynku i relaksu. Na terenie kompleksu znajduje się basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, plac zabaw, boisko do piłki plażowej oraz zaplecze sanitarne (przebieralnie, natryski, toalety).

W sezonie 2020 na terenie kompleksu otwarte będą 3 punkty gastronomiczne oferujące m.in. dania fast-food, dania z grilla, przekąski i lody.

Godziny otwarcia obiektu:

  • poniedziałek-piątek – 10:00-19:00
  • sobota-niedziela – 09:00-19:00
Fot. boguchwala.pl

W związku z działaniami profilaktycznymi ukierunkowanymi na ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania koronawirusa SARS-CoV-liczba osób jednoczasowo korzystających z Kompleksu Basenów w Boguchwale nie może przekraczać 500. Należy zachowywać dystans społeczny i minimalną odległość od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa na całym obszarze obiektu, także podczas kąpieli w wodzie, jak również w czasie oczekiwania na wejście na teren Kompleksu Basenów (z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących) – czytamy w komunikacie Urzędu.

Pełny regulamin znajduje się na stronie internetowej gminy Boguchwała.

źródło; boguchwala.pl