Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Od dziś zmiana organizacji ruchu na węźle S19 Sokołów Małopolski [MAPA]

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Od dziś tj. 21 lipca 2020 r. wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu na węźle Sokołów Małopolski drogi ekspresowej S19.

W związku z rozpoczęciem budowy węzła Sokołów Małopolski Północ w ramach odcinka S19 od w. Kamień do w. Sokołów Małopolski Północ, na istniejącym węźle Sokołów Małopolski wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu.

Fot. gddkia.gov.pl

Droga ekspresowa S19 i droga krajowa nr 19 na odcinku od w. Sokołów Małopolski do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 878 zostanie zamknięta dla ruchu:

– ruch pojazdów z drogi ekspresowej S19 w kierunku Niska zostanie przekierowany na drogę wojewódzką nr 875 w kierunku do miasta Sokołów Małopolski a następnie na drogę wojewódzką nr 878 i dalej drogę krajową nr 19 w kierunku Niska.

– ruch pojazdów w kierunku Rzeszowa zostanie przekierowany z DK19 na drogą wojewódzką nr 878 do Sokołowa Małopolskiego a następnie drogą wojewódzką nr 875 do węzła Sokołów Małopolski na drogę ekspresową S19.

Dodatkowo zostanie odcinkowo zamknięta droga powiatowa 1366R w rejonie budowanego węzła Sokołów Małopolski Północ i wprowadzone zostaną stosowne objazdy. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca tego roku – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

źródło: gddkia.gov.pl