Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowa stacja Circle K w Nienadówce

Fot. Materiały prasowe

NIENADÓWKA. Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Nienadówce, w województwie podkarpackim, przy drodze krajowej numer 19. W sklepie będącym częścią stacji klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy.

Sieć Circle K to ponad 360 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Nienadówce daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles® 95, miles® diesel, diesel, miles® 98 oraz LPG. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w znane i lubiane koncepty gastronomiczne. Real Hot Dogs to wyjątkowa oferta przekąsek na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Obecnie w wakacyjnej ofercie znajduje się także Hot Dog Szlachecki. Z kolei w kąciku kawowym Simply Great Coffee klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy.

Od 5 sierpnia na klientów stacji Circle K czekają letnie promocje cenowe w ramach kampanii „Food & Coffee Fiesta”. Każdy poniedziałek klienci będą mogli sobie umilić aromatyczną kawą – mocną czarną czy też wybraną mleczną, w rozmiarze L w cenie 2,99 zł. Natomiast w czwartki będzie na nich czekać prawdziwa Food Fiesta z doskonałymi, świeżymi przekąskami za jedyne 5,99 zł. Stacja jest częścią większego kompleksu w skład którego wchodzi również restauracja i hotel oraz parking TIR.

Stacja Circle K w Nienadówce funkcjonuje w modelu franczyzowym

Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań globalnej marki działającej w ponad 20 krajach i posiadającej 16 000 sklepów typu convenience. Wszystkie stacje franczyzowe Circle K otrzymują także dostęp do znanych i cenionych na rynku produktów paliwowych miles® oraz szerokiej oferty pozapaliwowej.

Franczyzobiorcą może zostać zarówno właściciel już istniejącej stacji, jak i właściciel działki, na której zamierza wybudować stację paliw. Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym opiekę personalną kierowników regionalnych, którzy z zaangażowaniem starają się doradzać i pomagać w dbaniu o wysokie standardy prowadzenia stacji. Pomoc we wdrożeniu otrzymują także pracownicy stacji franczyzowych, którzy otrzymują pakiet szkoleń pomocnych w codziennym prowadzeniu stacji paliw.

Franczyzobiorca otrzymuje także wsparcie w przygotowaniu i aranżacji powierzchni sklepowej, w wyposażaniu sklepu w meble i system regałów oraz wszelkie niezbędny sprzęty np. urządzenia w ramach konceptów Real Hot Dogs oraz Simply Great Coffee. Stacje franczyzowe włączane są do programu lojalnościowego Circle K Extra Club, dzięki czemu klienci stacji mogą korzystać z atrakcyjnych ofert i promocji. Circle K jako franczyzodawca oferuje również dostęp do bazy klientów flotowych posiadających karty Circle K Routex.

(ip)