Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Nowa firma zajmie się międzynarodowym rozwojem Grupy Asseco

RZESZÓW. Grupa Asseco wdraża w życie nowe formy rozwoju. W związku, z czym powstaje firma Asseco International, która będzie odpowiedzialna za międzynarodowy rozwój grupy.

Grupa Asseco powołała do życia Asseco International. Holding będzie odpowiedzialny za nadzór, zarządzanie oraz wsparcie rozwoju spółek z grupy, które działają na międzynarodowych rynkach ? poinformowała spółka. Jednak działalność Asseco International nie będzie dotyczyła izraelskiego Formula Sytems oraz Asseco Poland.

Na czele nowo powstałej firmy stanie Jozef Klein ? prezes zarządu Asseco Central Europe. Natomiast szefem rady nadzorczej zostanie świetnie znany rzeszowskiej społeczności Adam Góral.

?Mamy w naszej Grupie sprawdzony model rozwoju Formula Systems i chcielibyśmy powtórzyć jej sukces. Powołaliśmy Asseco International, ponieważ uznaliśmy, że obecna skala oraz potencjał naszych działań międzynarodowych wymaga stworzenia dedykowanego zespołu, który będzie na co dzień zajmował się tymi operacjami i nimi zarządzał. Tworząc Asseco International chcemy również rozgraniczyć działalność operacyjną w Polsce od zarządzania działalnością międzynarodową? ? powiedział Adam Góral, Prezes Zarządu Asseco Poland.