Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Nie żyje Gabrysia Dzimira z Jarosławia. 15-latka przeszła w USA skomplikowaną operację

Fot. siepomaga.pl

15-letnia Gabrysia Dzimira z Jarosławia cierpiała na szereg chorób: zespół heterotaksji, wrodzona wada serca, wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, inwersja komór, atrezja tętnic płucnych, kolaterale systemowo płucne, prawostronny łuk aorty, asplenia.

W USA przeszła bardzo skomplikowaną operację. „W Dzień Bożego Narodzenia czasu amerykańskiego, Nasza Najukochańsza Gabi odeszła do Pana” – poinformował dziś na Instagramie profil: teamserduszkogabrysi.

„W Dzien Bozego Narodzenia czasu amerykanskiego, nasza najukochansza Gabi odeszla do Pana” – napisała na Facebooku Mama Gabrysi.

O tragicznej wiadomości piszą także ogólnopolskie portale informacyjne.

View this post on Instagram

Walczyła od pierwszego dnia, gdy tylko Mama wzięła Ją na swoje ręce i przytuliła do swego matczynego serca. Walczyła dzielnie. 15 lat szła przez życie z chorym sercem i płucami, nie wiedząc czy dożyje następnego dnia. Miała swoje marzenia, pasje. Kochała koty oraz fotografować to, co Ją otaczało – świat. 24 grudnia 2019 roku kilkanaście minut po godzinie 18:00 czasu polskiego, dotarła do Nas wiadomość ze Stanów Zjednoczonych, że z Gabrysią jest bardzo źle, że Jej stan jest krytyczny. Łzy wypełniły Nasze oczy, gardło ścisk, a głowę pustka i potworna cisza. To straszne oczekiwanie na kolejną wiadomość od Mamy Gabi, Pani Zdzisławy, co z Jej Córeczką… Dzisiaj dotarła do Nas smutna wiadomość: "Droga Gabi na ziemi się zakończyła, a rozpoczęła po drugiej stronie nieba. W Dzień Bożego Narodzenia czasu amerykańskiego, Nasza Najukochańsza Gabi odeszła do Pana." Gabrysiu, choć nie ma Cię tutaj już wśród Nas, pamiętamy o Tobie, bo przecież "nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Twoje odważne i waleczne serce pozostanie w Naszych sercach do końca świata, i jeden dzień dłużej. Zawsze i na zawsze. Iskierka na Niebie. Składamy kondolencje Rodzicom, Siostrom, Rodzinie i najbliższym śp. Gabi. Nie ma słów, by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy. ••• ❗Bardzo prosimy o uszanowanie prywatności Rodziny zmarłej Gabrysi i nie zadawanie jakichkolwiek pytań. Wszelkie informacje będą dodawane w stosownym czasie. #TeamSerduszkoGabrysi ???

A post shared by POMOC DLA GABRYSI Z JAROSŁAWIA (@teamserduszkogabrysi) on