Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nie lada wyczyn zawodnika Stali Rzeszów! „Lepszy nawet od ekstraklasowych piłkarzy”

RZESZÓW.

Stal Rzeszów przyzwyczaiła już swoich kibiców oraz obserwatorów do publikowania po każdym meczu statystyk. Dotyczą one zarówno dystansu jaki pokonali piłkarze, jak i ich szybkości. Obserwacja zawodników jest możliwa dzięki zastosowaniu systemu Catapult.

Gdy spojrzymy na statystyki po spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola możemy śmiało stwierdzić, że Piotr Głowacki może pochwalić się nielada sprinterskim wyczynem osiągniętym w tym pojedynku. Nasz zawodnik pod względem prędkości biegu okazał się lepszy nawet od ekstraklasowych piłkarzy. Jak pokazują statystyki z PKO BP Ekstraklasy jak dotąd największą prędkością, wśród graczy z najwyższej klasy rozgrywkowej może pochwalić się Przemysław Płacheta ze Śląska Wrocław, który w meczu z Legią Warszawa biegł z szybkością 34,65 km/h. Tymczasem zawodnik rzeszowskiej Stali w rywalizacji ze Stalą Stalowa Wola przebił ten wynok o około 0,5 km/h osiągnając prędkość 35km/h! – napisała na swojej stronie internetowej Stal Rzeszów.

źródło: stalrzeszow.pl