Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Największe gwiazdy żużla w piątek w Rzeszowie. 300 biletów w prezencie!

Fot. Materiały organizatorów

RZESZÓW. Fani żużla już zacierają ręce, bo 20 kwietnia (najbliższy piątek) Speedway Best Pairs 2018 w Rzeszowie! Prezentacja zawodników w Millenium Hall, zmaganie żużlowe na stadionie miejskim, a na koniec after party w klubie LUKR. Do tego w prezencie 300 sztuk biletów wraz z albumem o żużlu!

20 kwietnia w Rzeszowie, na kibiców czekają wielkie emocje. Najlepsi żużlowcy świata, podzieleni na sześć zespołów sponsorskich walczyć będą o kolejne punkty do klasyfikacji końcowej cyklu. Pierwsza runda była przetarciem, podczas drugiej, nie ma już czasu na błędy.

Jednak zanim zawodnicy zmierzą się na torze żużlowym o godzinie 17:00 odbędzie się prezentacja zawodników w Millenium Hall. W strefie eventowej, obok Pizza Hut, kibice będą mieli okazję otrzymać autograf od swoich ulubieńców, a także zadać kilka pytań.

300 sztuk biletów

Dla swoich klientów Millenium Hall w prezencie ma 300 sztuk biletów na Speedway Best Pairs wraz z albumem o żużlu. Co należy zrobić?

– dokonać zakupów w Millenium Hall na kwotę minimum 200 zł w dniach od 7 do 20 kwietnia 2018 roku

– okazać paragon/y (maksymalnie 3 sztuki) w Punkcie Info, poziom 0

– wypełnić prawidłowo formularz

– odebrać bilet wraz z albumem

i kibicować swoim ulubieńcom!

*Regulamin akcji dostępny w Punkcie Info*

To jednak nie koniec niespodzianek. Po zmaganiach największych gwiazd światowego żużla odbędzie się o godzinie 23:00 after party w klubie LUKR. Kibice, którzy przyjdą na żużlową imprezę z biletem ze stadionu wejdą bezpłatnie.