Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

MPK w okresie świątecznym. Co się zmieni?

RZESZÓW. Rzeszowski Zarząd Transportu Miejskiego wydał komunikat odnośnie funkcjonowania komunikacji miejskiej w dniach od 23 grudnia do 1 stycznia.

– W dniach 24, 25, 26 i 31 grudnia br. oraz 1 stycznia 2018 r. kursy autobusów komunikacji miejskiej będą realizowane według świątecznego rozkładu jazdy.

– W dniach 23, 30 grudnia br. autobusy będą kursować wg sobotniego rozkładu jazdy.

– W dniach 27, 2829grudnia br. autobusy komunikacji miejskiej będą realizować  kursy jak dla dnia roboczego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem ?s? ? kursuje w dni nauki szkolnej.

– Kursy linii ?L? realizowane będą wykonywane rozkładu jazdy obowiązującego od 17 grudnia br.

– W dniu 24 grudnia br. (Wigilia) kursy autobusów będą wykonywane do godzin popołudniowych, następnie nastąpi przerwa do godzin wyjazdów autobusów linii nocnych.

Odwołania i reklamacje

Dodatkowo, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem, dyżury w sprawie odwołań/reklamacji od wystawionych wezwań do zapłaty opłaty dodatkowej odbędą się w środę 27.12.2017 r. oraz wtorek 02.01.2018 r. w godz. 12 – 16 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie przy ul. Trembeckiego 3 ? informuje ZTM.