Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Motor Lublin ? Stal Rzeszów. Będzie transmisja, ale?

Mecz Motor Lublin ? Stal Rzeszów to dzisiejszy hit kolejki 3 ligi piłkarskiej. Wielu kibiców oczekiwało możliwości zobaczenia tego meczu w transmisji internetowej na żywo przez portal PodkarpacieLIVE.

Transmisja zostanie przeprowadzona, jednak nie w takiej formie jak oczekiwali tego kibicie. – Zgodnie z ustaleniami pomiędzy PodkarpacieLIVE, a Motorem Lublin, w zamian za transmisję Stal Rzeszów – Motor Lublin do Perła Sports Pubu z rundy jesiennej mamy możliwość przeprowadzenia transmisji NA ŻYWO z meczu Motor Lublin – Stal Rzeszów na takich samych zasadach ? czytamy na portalu PodkarpacieLIVE.

Oczywiście, zaraz po zakończeniu meczu, na naszym kanale będzie dostępna retransmisja z meczu. Dlatego wszyscy, którzy nie będą mieli czasu i będą musieli piec babki w domu – ok. godziny 18.00 będą mogli obejrzeć powtórkę szlagierowego spotkania III ligi ? pisze PodkarpacieLIVE.

Gdzie można obejrzeć mecz Motor Lublin – Stal Rzeszów NA ŻYWO? [lista pubów]

PUB Dziurawa Beczka

 1. Popiełuszki 26B
  Rzeszów

PUB u Bosmana

 1. Podwisłocze 2a
  Rzeszów

The Jameson Pub

 1. Moniuszki 4
  Rzeszów

Drink Bar Koko Bongo

 1. Bulwarowa 2
  Rzeszów

Lista może się jeszcze rozszerzyć.