Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kto włamał się do kantoru w ?Majstrze?? Trwa postępowanie

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów zajmuje się nadzorowaniem postępowania przygotowawczego, które dotyczy kradzieży z włamaniem do kantoru wymiany walut, znajdującego się na terenie marketu budowlanego ?Majster? przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie.

Według dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że w nocy z 8 na 9 listopada br. co najmniej dwóch sprawców po pozostaniu na terenie sklepu ?Majster?, po zakończeniu godzin jego pracy, zabrało ze sklepowych regałów narzędzia, przy użyciu których dostali się następnie do wnętrza kantoru znajdującego się w pasażu sklepu. Sprawcy wycięli otwór w ścianie kantoru, a po przedostaniu się do jego wnętrza rozcięli sejf, z którego zabrali pieniądze w różnych walutach o łącznej wartości ok.283.000,00 zł. Następnie ze zrabowanymi pieniędzmi sprawcy oddali się z terenu sklepu.

Aktualnie policja prowadzi czynności, które mają na celu ustalenie sprawców tego przestępstwa. Osoby które mogą pomóc w ustaleniu kim są sprawcy, są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie lub z Prokuraturą.