Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kradzież rozbójnicza w Biedronce! [FOTO]

Fot. policja.pl

Tarnobrzescy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w markecie spożywczym przy ul. Kwiatkowskiego 1 w Tarnobrzegu. Śledczy ustalają świadków tego przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w dniu 3 listopada br. o godz. 16.30, w sklepie spożywczym „Biedronka” przy ul. Kwiatkowskiego 1, w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna, bezpośrednio po kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony, uderzając go ręką w ramię. Po czym sprawca uciekł, wybiegając ze sklepu w nieznanym kierunku.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia oraz posiadające informacje w tej sprawie, a zwłaszcza mężczyznę przedstawionego na fotografii, prosi się o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój nr 121, tel. 47 825 34 22, lub 47 825 33 30. Całodobowo 47 825 33 10.

źródło: policja.pl