Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Koronawirus. Wyjątkowy pomysł Akademii Sportu z Rzeszowa!

RZESZÓW. Praca zdalna z domu, czy też urlop jest dzisiaj codziennością wielu osób z powodu koronawirusa. Ciekawe rozwiązanie na ten czas przygotowała rzeszowska Akademia Sportu Chikara.

Chikara oferuje wspólne treningi, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00. Są to zajęcia prowadzone w systemie live i są one całkowicie bezpłatne skierowanie dla wszystkich od najmłodszych po seniorów. Treningi maja na celu poprawić sprawność fizyczną, która w obecnym czasie spowodowaną kwarantanną jest mocno ograniczona.

Akcja jest totalnie charytatywna i ma na celu przede wszystkim pomóc osobą rodzicom, jak i dzieciom odnaleźć się w nowej sytuacji zminimalizować stres powstały zaistniałą sytuacją oraz utrzymać dobrą kondycję podczas okresu kwarantanny – informuje Chikara.

Przykładowy trening:

Rozpoczynamy od dynamicznego rozruchu w miejscu powoli przechodząc do kolejnych ćwiczeń z wykorzystaniem dostępnych przedmiotów wspomagających ćwiczenia.
Tego typu zajęcia zdecydowanie:
– poprawiają ogólną kondycję
– wzmacniają poszczególne partie mięśni
– utrzymują nasze ciało w zdrowiu
– wpływają na pozytywne samopoczucie
– wzmacniają odporność
– pomagają pozbyć się stresu
– wpływają dobrze na zdrowie psychiczne
Gdzie oglądać?

Treningi można oglądać na żywo na Facebooku: https://www.facebook.com/AkademiaSportuChikara/
Oraz odtwarzać nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCoAsB9M5jw1kIcvEWF2nRfQ

Zajęcia są całkowicie darmowe.

(ip)