Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kierowca BMW potrącił przebiegającego przed jezdnię 46-latka

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło przedwczoraj w Trzcinicy. Kierujący osobowym bmw potrącił przebiegającego przed jezdnię 46-letniego mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami został przewieziony szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Przedwczoraj przed godziną 18, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego w Trzcinicy na drodze krajowej nr 28. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń  interweniujących policjantów wynika, że kierujący osobowym bmw jadąc w kierunku Gorlic, potrącił mężczyznę, który przebiegał przez jezdnię. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy.

Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

źródło: policja.pl