Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kabaret HRABI i Czesław Jakubiec wystąpią w Rzeszowie! [SZCZEGÓŁY, BILETY]

Fot. Materiały reklamowe

RZESZÓW. Już 8 listopada br. w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi Kabaret HRABI i Czesław Jakubiec w programie „ARIACI”. Występy odbędą się o godz. 17:30 oraz 20:30. Bilety w cenie 90-130 zł. Więcej informacji poniżej.

Jak kupić bilet?

• biletyna.pl
17.30 https://biletyna.pl/event/view/id/162256
20.30 https://biletyna.pl/event/view/id/162257

• kupbilecik.pl
17.30 https://www.kupbilecik.pl/imprezy/61362/Rzesz%C3%B3w/Kabaret+Hrabi/
20.30 https://www.kupbilecik.pl/imprezy/63533/Rzesz%C3%B3w/Kabaret+Hrabi/

Informacje od organizatora tel. 883 133 688

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1ZWwtoXzd

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

Fot. Materiały reklamowe

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można…mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

KABARET HRABI to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

CZESŁAW JAKUBIEC to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.