Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jest praca w CBA! Spotkanie rekrutacyjne w Rzeszowie

Materiały organizatorów

RZESZÓW. Rynek pracy cały czas potrzebuje nowych pracowników.Rekrutują nie tylko prywatne firmy, ale również państwowe służby i instytucje, m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne. W najbliższy piątek (tj. 15 grudnia) w Rzeszowie kandydatów do pracy będzie poszukiwać CBA.

W związku z zapotrzebowaniem Delegatury w Rzeszowie oraz Centrali w Warszawie na nowych funkcjonariuszy, Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapraszają na spotkanie rekrutacyjne z funkcjonariuszami CBA.

Cały czas poszukujemy otwartych kandydatów o wysokim potencjale intelektualnym. W trakcie piątkowego spotkania przedstawimy możliwości dołączenia do Delegatury w Rzeszowie oraz Centrali w Warszawie. Warto pamiętać, że kierunek studiów nie zawsze determinuje ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach CBA ? informuje funkcjonariusz CBA odpowiadający za rekrutację i dodaje: Po ostatnim, kwietniowym spotkaniu na WSIiZ nasze kadrowe struktury zostały wzmocnione.

– Działania Biura Karier WSIiZ skupiają się na pomocy studentom i absolwentom WSIiZ w znalezieniu właściwej drogi zawodowej. Dlatego też nie ograniczamy się do współpracy z prywatnymi firmami ? chcemy pokazać, że zatrudnienie można znaleźć również w niszowych i prestiżowych miejscach, jakimi są m.in. państwowe służby ? dodaje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia br. (piątek) o godz. 14.00 w sali Auli im. prof. J. Chłopeckiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2) i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Osoby zainteresowane powinny zabrać ze sobą wydrukowane CV.