Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jakie jest zastosowanie palet słupkowych?

Zdjęcie ilustracyjne

Firmy działające w branży metalowej powinny zapoznać się z propozycją handlową przedsiębiorstwa Hans Høj Lagerinventar A/S. Oferowane produkty można znaleźć na stronie internetowej hhl-regaly.pl. Jest ona bardzo przyjazna dla użytkowników, dlatego w bardzo szybki sposób można dokonać zakupu potrzebnych artykułów.

Wśród nich znajdują się m.in. palety słupkowe, które są dostępne w kilku wariantach. W zależności od indywidualnych potrzeb istnieje możliwość zakupu palet mających różną nośność. Dużym zainteresowaniem zarówno firm, jak i konsumentów indywidualnych cieszą się palety do sztaplowania, których nośność wynosi 2 tysiące kilogramów. Wymieniony produkt świetnie sprawdza się w przypadku przewożenia długich rur oraz rolek tkaninowych. Możliwy jest także transport wybranych produktów na europaletach. Szczegółowe informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz możliwości wykorzystania wyrobu można uzyskać, kontaktując się bezpośrednio z pracownikiem firmy.

Jest to możliwe zarówno drogą elektroniczną, jak i telefoniczną. Cechą charakterystyczną wspomnianych palet jest możliwość ich wykorzystywania przez wiele lat. Zapewnia to technologia, która jest wykorzystywana podczas produkcji. Wyrób jest ocynkowany ogniowo, co jest zgodne z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie całej Unii Europejskiej. Dodatkowo posiada on stosowny certyfikat ISO. Jest to niezwykle ważny czynnik dla wielu klientów.

Bezpieczny zakup

Czas dostawy zamówień jest uzależniony m.in. od dostępności konkretnego produktu w Polsce. Jednak nie przekracza on zazwyczaj 10 dni roboczych. W przypadku chęci zwrotu zamówienia warto skontaktować się z pracownikiem przedsiębiorstwa w celu omówienia szczegółów. Zdjęcia oraz szczegółowa specyfikacja wyrobów znajduje się na portalu online. Dzięki temu istnieje możliwość podjęcia szybkiej decyzji o zakupie.

Wymieniona firma ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży. Dzięki poznaniu potrzeb i oczekiwań swoich klientów jest w stanie budować długofalowe relacje biznesowe. Przejawiają się one m.in. w oferowaniu produktów w atrakcyjnych cenach oraz przyznawaniu korzystnych rabatów dla stałych klientów. Osoby, które nie mogą zdecydować się na zakup konkretnych wyrobów, mogą liczyć na bezpłatną pomoc doradców. W aktualnej propozycji handlowej są dostępne m.in. wózki transportowe oraz meble warsztatowe. Biuro przedsiębiorstwa znajduje się w stolicy województwa podkarpackiego, z kolei centrum dystrybucji w Szczecinie. Alternatywą wobec palet drewnianych są te wykonane z plastiku. Są one w sposób szczególny wykorzystywane do transportu owoców oraz warzyw.