Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jakich dokumentów potrzebujesz do wypożyczenia samochodu na lotnisku w Rzeszowie?

Fot. Materiały reklamowe

Wypożyczenie samochodu to wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy na co dzień nie dysponują pojazdem. Wynajem to również dobry pomysł, jeśli mieszkamy za granicą i chcielibyśmy przylecieć do Polski, a po wylądowaniu być w pełni mobilnymi. Jakie dokumenty będą potrzebne, by wynająć samochód w Rzeszowie?

Kto może wynająć samochód na lotnisku w Rzeszowie?

Jeśli zdecydowaliśmy się na wynajem auta jeszcze przed podróżą powinniśmy dokonać rezerwacji – wtedy samochód będzie na nas czekać od razu po wylądowaniu. Co ważne, rezerwacja zagwarantuje nam również konkretną cenę wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie oferuje szeroki wybór aut, więc bez problemu wybierzemy coś, co sprosta naszym potrzebom.

Samochód może wynająć każdy, kto ukończył 21 lat i ma prawo jazdy od co najmniej roku. W momencie odbioru pojazdu pracownik wypożyczalni poprosi nas o okazanie ważnego prawa jazdy, jak również drugiego dokumentu ze zdjęciem. Może być to np. paszport albo dowód osobisty.

W przypadku, gdy chcielibyśmy, żeby samochód mogła prowadzić więcej niż jedna osoba, należy zgłosić ten fakt w momencie rezerwacji. Cała procedura wynajmu samochodu jest bardzo prosta i szybka. Formalności zajmują jedynie chwilę… i już możemy wyruszać w drogę!

Ile to kosztuje?

Dla większości z nas cena ma decydujące znaczenie. Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Rzeszowie? Niewiele! Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych za dobę wynajmu, a ostateczny koszt zależy od klasy samochodu, długości i terminu wypożyczenia. Warto również zrobić rezerwację auta z wyprzedzeniem, możemy wtedy liczyć na dodatkowe promocje.

Ważne jest jednak to, co otrzymujemy w zamian. Wypożyczalnie oferują komfortowe, w pełni sprawne samochody. W swojej ofercie mają liczne usługi dodatkowe takie jak wypożyczenie fotelików dla dzieci, czy nawigacji GPS. Dodatkowo święty spokój zapewnią nam ubezpieczenia, które pozwolą nam na pełen relaks podczas urlopu.

Opcji jest naprawdę bardzo wiele, a pracownicy wypożyczalni chętnie doradzą, który z samochodów spełni nasze oczekiwania. Niezależnie od tego czy potrzebujemy pojemnego rodzinnego auta, czy też szybkiej sportowej maszyny na pewno uda się dobrać samochód idealny, który nie zawiedzie naszych oczekiwań.