Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Druga liga piłkarska w Boguchwale? Są takie plany!

RZESZÓW. Stal Stalowa Wola w rundzie jesiennej część meczy rozegrała na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Teraz przed wiosenną częścią spotkań, działacze ze Stalowej Woli także chcieliby grać w Rzeszowie. Czy to się uda? W grę wchodzi także wypożyczenie stadionu w Boguchwale.

Stadion w Stalowej Woli wciąż jest rozbudowywany. Planowano, że te działania zakończą się przed rozpoczęciem rundy wiosennej, jednak już teraz wiadomo, że będzie to niemożliwe.

?Zielono-czarni? sezon 2017/2018 być może dokończą na Stadionie Miejskim. Choć z pewnością nie będzie to na rękę rzeszowskiej Stali. Niepodgrzewana murawa to problem, szczególnie gdy na boisku odbywa się dużo meczy a pogoda nie rozpieszcza. Tym bardziej, że celem jest awans a do tego potrzebne podopiecznym Tadeusza Krawca są odpowiednie warunki.

Rzecznik prasowy podkarpackiego ZPN Sławomir Ferenc na Twitterze, przekazał informację, że w przypadku braku porozumienia klubu ze Stalowej Woli z władzami miasta Rzeszowa (odnośnie wynajmu Stadionu Miejskiego ? przyp. red.) są duże szanse że ?Stalówka? rozegra swoje mecze na obiekcie Izolatora Boguchwała.