Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Dramat w Trzcianie. 50-latek zginął na miejscu

Fot. policja.pl

ŚWILCZA/ TRZCIANA. Funkcjonariusze policji zajmują się wyjaśnianiem okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś rano w Trzcianie. Jak wstępnie ustalono kierujący renaultem, 50-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się ze skodą. Mężczyzna zginął na miejscu. Utrudnienia na tym odcinku drogi krajowej nr 94 mogą potrwać do południa.

Po godz. 7, dyżurny rzeszowskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Trzcianie. Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem, 50-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń kierujący renaultem poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci ustalili, że kierowca skody, 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracują policjanci wraz z prokuratorem.

Na tym odcinku droga krajowa nr 94 jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierują na objazdy przez autostradę A4 – w Świlczy i Sędziszowie Małopolskim. Utrudnienia mogą potrwać do południa.