Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Darmowa pożyczka do 3 tysięcy złotych. Czy to naprawdę działa? [SPRAWDŹ]

Wydawać, by się mogło, że nie ma nic za darmo. Jednak Extraportel oferuje pierwszą darmową pożyczkę w wysokości do 3 tysięcy złotych właśnie za darmo! Jak to działa i jak skorzystać z oferty? Sprawdź poniżej!

WEŹ POŻYCZKĘ

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Niespodziewany wydatek, wyjazd na urlop, zepsuta pralka lub inna potrzeba? Lepiej trafić nie mogłeś! Extraportfel to wieloletnie doświadczenie w branży i setki udzielonych pożyczek. Weź darmową pożyczkę do 3 tysięcy złotych, gdzie okres spłaty wynosi aż 45 dni! To dogodne warunki z których naprawdę warto skorzystać!

Kto może dostać pożyczkę? Każdy obywatel Polski, przebywający na terenie kraju, w wieku pomiędzy 21 a 70 lat, legitymujący się dowodem osobistym może złożyć wniosek pożyczkowy.

Czy pożyczka jest naprawdę za darmo? W ramach dostępnej promocji koszt pierwszej pożyczki został obniżony do 0zł. Więc jeżeli dokonasz spłaty w ustalonym terminie, nie wiąże się ona z żadnymi dodatkowymi opłatami – oddajesz tylko pożyczone pieniądze! Czego chcieć więcej?

Jak wziąć darmową pożyczkę? Wypełnij wniosek poprzez bezpośrednie przejście na stronę Extraportfel (klikając w powyższy link – „WEŹ POŻYCZKĘ”) a decyzję otrzymasz już w ciągu kilku minut!