Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Daniel Myśliwiec odejdzie ze Stali Rzeszów!

Zdjęcie ilustracyjne

RZESZÓW. Daniel Myśliwiec po sezonie odejdzie ze Stali Rzeszów. Współpraca z trenerem nie będzie kontynuowana ze względu na odmienne wizje co do przyszłości klubu. Mimo podjętych decyzji, sztab i drużyna mają pełne wsparcie w ostatnich meczach sezonu – informuje w komunikacie klub. Aktualnie Biało-Niebiescy mają szanse na wejście do baraży o Ekstraklasę.

– Daniel jest jednym z najlepszych trenerów w Polsce i nie chodzi tu o konflikt, tylko inny punkt widzenia. Inaczej widzimy przyszłość pierwszej drużyny, klubu – ja staram się patrzeć kompleksowo i kilka lat do przodu jeżeli chodzi o przyszłość. Uważam, że można połączyć wprowadzanie młodzieży systemowo, a nie z chwili potrzeby i odnosić przyszłościowo sukcesy sportowe. Nie będziemy w stanie dać Danielowi najlepszych zawodników dostępnych na rynku w celu już teraz osiągnięcia najwyższych wyników sportowych, dlatego też zdecydowaliśmy się na zakończenie współpracy – powiedział Rafał Kalisz, prezes Stali Rzeszów, cytowany przez stalrzeszow.pl.

W nowy sezonie rzeszowski klub może prowadzić Jacek Magiera.