Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Czy warto kupić iPhone’a na raty?

Materiały reklamowe

Jest wiele argumentów przemawiających za tym, aby kupować smartfony Apple. Niezależnie od tego, czy komuś zależy przede wszystkim na jakości wykonania, bezpieczeństwie danych, wysokiej wydajności czy świetnych zdjęciach, Apple iPhone od lat zdecydowanie wyprzedza konkurencje. Problem w tym, że smartfony iPhone nie należą do tanich, przez co nie każdy może sobie pozwolić na wymianę starego telefonu. Na szczęście przy produktach Apple dostępna jest opcja zakupu na raty, przy których rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest bardzo atrakcyjna.

  1. Czym wyróżniają się smartfony Apple?
  2. Gdzie można kupić produkty z serii Apple iPhone na raty?
  3. O czym należy pamiętać, decydując się na zakup iPhone na raty?

Zamiast więc jednorazowo wydawać wszystkie swoje oszczędności, można rozważyć wybranie takiej umowy kredytowej i kupić nowy iPhone na raty. W podobny sposób można oczywiście dokonać zakupu wielu innych produktów, szczególnie że przed zaakceptowaniem umowy klient otrzymuje informację, ile dokładnie wyniesie całkowity koszt kredytu oraz jaki będzie okres kredytowania.

Czym wyróżniają się smartfony Apple?

Już pierwszy smartfon Apple zachwycał eleganckim designem, którego do tej pory nie potrafią skopiować inni producenci. Dodatkowo najnowszy iPhone wyposażony jest w bardzo wydajne podzespoły, przez co jest to idealny wybór zarówno dla klientów szukających niezawodnego telefonu do grania, jak i tych, którzy chcą mieć porządny sprzęt do pracy. Kupując iPhone w standardowej cenie, trzeba niestety zapłacić więcej niż w przypadku telefonów innych marek, co jednak jest uzasadnione wysoką jakością materiałów oraz świetną optymalizacją systemu operacyjnego.

Gdzie można kupić produkty z serii Apple iPhone na raty?

Nie warto jednak płacić za iPhone 13, 14 lub inny model gotówką, szczególnie jeżeli ktoś dysponuje niewielkimi oszczędnościami. Lepiej zostawić sobie pieniądze, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będą najbardziej potrzebne. W przypadku zakupu można natomiast postawić na atrakcyjne raty online. Obecnie kredyt ratalny można otrzymać bez konieczności załatwiania wielu różnych formalności, a wybierając ofertę na iphone na raty – kupujwratach.pl klient dodatkowo korzysta z najlepszych cen.

O czym należy pamiętać, decydując się na zakup iPhone na raty?

Niezależnie od tego, czy chodzi o zakup iPhone’a, czy innego sprzętu na raty, zawsze należy sprawdzić wysokość RRSO (im jest niższa, tym lepiej dla klienta) oraz dokładnie przeczytać całą umowę. Dzięki temu można zyskać pewność, że wybrana oferta rzeczywiście będzie korzystna dla kupującego.

artykuł sponsorowany