Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Czy rzeszowskie drużyny awansują w tabeli? Zapowiedź 3 ligi piłkarskiej

RZESZÓW. W 14 kolejce o mistrzostwo 3 ligi, rzeszowskie drużyny powalczą o punkty. Znacznie łatwiejsze zadanie ma Stal, gdyż zmierzy się z zespołem ze strefy spadkowej. Za to Resovia zagra na wyjeździe z sąsiadem z tabeli.

Oba mecze odbędą się dzisiaj o godz. 14. Resovia zagra na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski. Stal podejmie u siebie MKS Trzebinia/Siersza. Końcówka jesiennej rudny nie jest łaskawa dla rzeszowskich drużyn. Zarówno Resovia, jak i Stal mają problemy ze zdobywaniem punktów. Presja na klubie z Hetmańskiej jest jednak znacznie większa. Wszyscy patrzą i oczekują wyników, które dadzą spokojny awans do II ligi.

Nieco inaczej jest w przypadku Resovii, bo tego zespołu nikt w mieście nie brał pod specjalną uwagę, jeśli chodzi o awans. Choć początek sezonu w wykonaniu Pasiaków zaskoczył niejednego fana futbolu. Podopieczni Szymona Grabowskiego przez długi okres utrzymywali się na pozycji lidera rozgrywek. Obecnie Stal zajmuje 4 miejsce w tabeli, z kolei Resovia znajduje się na pozycji numer 6.