Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Cały weekend promocji w Biedronce. Najpopularniejsze produkty tańsze o połowę, będą także vouchery!

Fot. Materiały prasowe Biedronki

Przez cały najbliższy weekend, w tym handlową niedzielę 28 czerwca, klienci Biedronki skorzystają z wielkiej kumulacji promocji, którą sieć kończy wyjątkowy tydzień specjalnych ofert dostępnych w jej sklepach. Najpopularniejsze produkty będą oferowane w cenach o połowę niższych a dodatkowo zakupy w piątek, sobotę i niedzielę zostaną nagrodzone voucherami.

Promocje organizowane przez sieć Biedronka mają na celu osiągnięcie przez klientów sieci maksymalnych korzyści. Tak też będzie w najbliższych dniach.

Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten  weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów – Maciej Łukowski, dyrektor Działu Zakupów i członek zarządu sieci Biedronka

W ramach znanej akcji „Oszczędzaj Połowę” już w piątek, 26.06, klienci Biedronki kupią karkówkę wieprzową Kraina Mięs pakowaną próżniowo taniej o 50%, a przy zakupie 3 soków pomarańczowych Riviva 1l – 3 kolejne dostaną gratis. Na sobotniego grilla warto nabyć Kiełbasę Śląską Kraina Wędlin 550g, ponieważ jedno opakowanie będzie gratis przy zakupie dwóch albo udo lub podudzie kurczaka megapaka za 50% regularnej ceny. W niedzielę w Biedronce przy zakupie 2 wybranych lodów, kolejne 2 klienci otrzymają gratis, do wyboru spośród marki Marletto: na patyku, rożki, w kubeczkach i saszetkach. Na tej samej zasadzie 2+2 w niedzielę będzie można kupić czekolady Milka w gramaturach 250g-300g. A przez cały weekend od piątku do niedzieli nabędą idealnego na deser arbuza w niespotykanej cenie 99 gr za kilogram.

Weekendowe zakupy trafią również w gust domatorów, majsterkowiczów i klientów zainteresowanych modą. Przez wszystkie trzy dni zakup wybranych produktów za kwotę minimum 50 zł, będzie premiowany voucherem na kolejne zakupy również o wartości 50 zł, do realizacji w konkretnych dniach nadchodzącego tygodnia. Wystarczy w piątek kupić jakikolwiek produkt marki Hoffen, np. wentylator podłogowy za 69,90 zł, który może się przydać w nadchodzący, według prognoz upalny, weekend. W sobotę z kolei sklep sieci Biedronka powinien odwiedzić każdy właściciel domowego warsztatu – kupując produkty Niteo za minimum 50 zł, klienci otrzymają voucher do wykorzystania na jakiekolwiek zakupy 3.07. Z niedzielnych okazji powinni ucieszyć się podążający za trendami w modzie – warto nabyć obuwie lub tekstylia popularnej marki Tom&Rose za minimum 50 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 50 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy 4.07.

(ip)