Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Bloger nagrał film o atrakcjach turystycznych Rzeszowa. Co z tego wyszło? [VIDEO]

Fot. YouTube/ screen Dozoba

RZESZÓW. Na kanale „Dozoba” na YouTube pojawił się film pn. „Rzeszów co warto zobaczyć – atrakcje turystyczne Rzeszowa”.

Bloger w filmie opowiada i pokazuje atrakcje w Rzeszowie, które warto zobaczyć m.in.: Park Kultury i Wypoczynku, Pomnik Stanisława Nitki, Zamek w Rzeszowie oraz Letni Pałac Lubomirskich i Ratusz Miejski.

Blog DOZOBA powstał w 2015 roku jednak dopiero w 2017 działalność nabrała rozpędu. Jego celem jest tworzenie poradników dotyczących ciekawych miejsc w Polsce i na świecie oraz promocja aktywnego trybu życia. Platforma YouTube i filmy są głównym kanałem komunikacji, jednak prężnia działa również strona internetowa bloga.

Do Rzeszowa przyjechałem zobaczyć stolicę Podkarpacia wracając z magicznych Bieszczad. Miasto tak mi się spodobało, że powstał o nim film zachęcający innych do przybycia do pięknego Rzeszowa. Najbardziej urzekły mnie okolice Alei pod Kasztanami, widok na secesyjne wille, zamek, pałac i multimedialną fontannę. Fantastyczny jest również rynek miejski, szczególnie wieczorną porą gdy jest uroczo oświetlony – mówi w rozmowie z naszym portalem, autor bloga Roland Erkiert.

Poniżej zostawiamy link do materiału. Na kanale pojawiają się także filmy z innych miejsc na Podkarpaciu, dlatego warto zasubskrybować kanał „Dozoba” na YouTube.