Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Blisko tragedii! Kompletnie pijany mężczyzna leżał na drodze

Fot. policja.pl

Kompletnie pijany 41-latek leżał na drodze w miejscowości Sietesz. Miał szczęście, że zauważyła go pasażerka jednego z przejeżdżających pojazdów. Kobieta natychmiast powiadomiła Policję.

W środę, około godziny 22, do dyżurnego komendy powiatowej w Przeworsku zatelefonowała kobieta, która jadąc drogą wojewódzką 881 dostrzegła przewracającego się na jezdnię mężczyznę.

Dyżurny na miejsce skierował funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Kańczudze. 19-letnią mieszkanka powiatu przeworskiego przekazała, że przejeżdżając przez Sietesz zauważyła idącego drogą mężczyznę, który przewracał się i zataczał na środek drogi.  Obawiając się, że coś mu się może stać, powiadomiła służby ratunkowe.

Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i miał problemy z samodzielnym poruszaniem się. Badanie alkomatem wskazało, że 41-latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Na miejsce skierowano karetkę pogotowia, która przetransportowała nietrzeźwego mężczyznę do szpitala. Po badaniach został przekazany pod opiekę rodziny. Za popełnione wykroczenia 41- latek odpowie teraz przed sądem.

źródło: policja.pl