Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Aż 400 zł na zakupy w Biedronce! Jak skorzystać z oferty?

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł. Jak to zrobić?

Wymagania banku:

  1. Wypełnij formularz. Przedstawiciel banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  3. Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1200 zł nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  4. W kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków poinformujemy Cię o spełnieniu warunków. Nagrodę otrzymasz w formie elektronicznego bonu towarowego o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie MB, której numer został podany w Formularzu.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Podstawowe wymagania aby wnioskować o kartę kredytową:

wiek – minimum 18 lat,

dochód netto – minimum 1200 zł,

zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce.

Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Bez opłaty rocznej za kartę

Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia

Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty

Google Pay – Twoja karta w telefonie – proste płatności zbliżeniowe i online

Rabaty, nagrody, niespodzianki w programach Citi Specials i Mastercard® Priceless® Specials.

Najlepsza Karta Kredytowa – według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018 r.