Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Autostrada A4. Jechał pod prąd, był pijany, spowodował wypadek

Fot. policja.pl
 Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy, na autostradzie A4. Kierujący fordem transitem, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z samochodem osobowym marki Renault. W wypadku ranny został kierujący renaultem. Sprawca tego zdarzenia był nietrzeźwy. Alkomat wskazał 2 promile w jego organizmie.

Dzisiaj, po godz.3, na autostradzie A4, na wysokości w miejscowości Gorliczyna, doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Ford Transit, 32-letni obywatel Ukrainy, jechał pod prąd autostradą A4 i zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Jarosławia, pojazdem marki Renault Megane.

Fot. policja.pl

Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że kierowca forda ma w organizmie 2 promile alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Pasażer transita również był nietrzeźwy, alkomat wskazał ponad 1,5 promila w jego organizmie. W wyniku zdarzenia ranny został 23-letni obywatel Ukrainy, kierujący reanaultem.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl