Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

9-letnia dziewczynka została potrącona przez kierującą samochodem

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem 9-latki, do którego doszło w Lubatowej. Dziewczynka została potrącona przez kierującą samochodem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń, dziecko trafiło do krośnieńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15.30 w Lubatowej. Wstępnie ustalono, że 23-latka kierująca osobową kią, jadąc w kierunku miejscowości Lubatówka, potrąciła 9-latkę, która wbiegła nagle na jezdnię. Dziewczynka z obrażeniami została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznała okazały się poważne.

Przybyli na miejsce policjanci wykonali oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że była trzeźwa. Szczegółowe okoliczności wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

źródło: policja.pl