Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

35-letni motocyklista stracił panowanie nad motocyklem. Nie żyje!

Fot. policja.pl

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zarębki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, upadł i prawdopodobnie uderzył w barierę. Mimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12, przed przejazdem kolejowym w Zarębkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego dojeżdżając do osobowego peugeota, którego kierująca zatrzymała się przed przejazdem kolejowym, stracił panowanie nad motocyklem i się wywrócił.

Motocyklista prawdopodobnie uderzył w barierę ochronną. Na miejsce została skierowana załoga karetki pogotowia. 35-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl