Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

35-latek zranił kobietę. Mężczyzna został zatrzymany w Rzeszowie

Fot. policja.pl

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności zranienia 37-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w rejonie stacji PKP na ul. Lubomirskich. W tej sprawie został zatrzymany 35-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

Wczoraj po godz. 18 dyżurny został powiadomiony przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, że w rejonie stacji PKP w Przeworsku została zraniona kobieta. 37-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Rzeszowa. 35-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego zatrzymali na jednej z rzeszowskich ulic, funkcjonariusze KMP w Rzeszowie. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Trwa ustalanie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl