Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

31-latek potrącił dwie kobiety na przejściu dla pieszych

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Dębicy na ulicy Sobieskiego. Kierujący seatem potrącił dwie kobiety przechodzące przez przejście dla pieszych. Ranne mieszkanki Dębicy trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.18.20, na ulicy Sobieskiego w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem ibizą potrącił znajdujące się na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Ranne, 35-letnie mieszkanki Dębicy, zostały przewiezione do dębickiego szpitala na badania.

Kierujący seatem, 31-letni mieszkaniec Kleci, nie ucierpiał w zdarzeniu. Policjanci poddali kierowcę badaniu alkomatem, mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: policja.pl