Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

30-letni myśliwy został postrzelony! Trafił do szpitala w Rzeszowie

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w rejonie miejscowości Zawadka Rymanowska. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez innego uczestnika polowania. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i na pokładzie śmigłowca ratowniczego, został przetransportowany do szpitala.

Wczoraj około godz. 14.30, służby ratownicze zostały zaalarmowane o postrzeleniu myśliwego w rejonie miejscowości Zawadka Rymanowska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas polowania, w którym uczestniczyło dwóch mężczyzn. W pewnej chwili myśliwi rozdzielili się, po czym 35-latek, przypuszczając że mierzy w kierunku ukrytego w zaroślach dzika – oddał strzał, raniąc swojego kolegę w nogę.

30-letni poszkodowany, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia jakich doznał, okazały się poważne. Uczestnikom polowania pobrano krew do laboratoryjnej analizy na zawartość alkoholu i środków odurzających. Aktualnie prowadzone jest postępowanie, które ma na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl