Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

3 liga piłkarska: Ważne mecze Stali i Resovii

RZESZÓW.

W 11 kolejce 3 ligi piłkarskiej grupy 4 Stal i Resovia stoczą ważne mecze. Stawką jest pozycja lidera w tabeli. Stal zmierzy się w Świdniku z miejscową Avią, z kolei Resovia podejmie na swoim boisku Wisłę Sandomierz.Oba mecze rozpoczną się o godzinie 15. Mecz Stali z Avią będzie transmitowany online przez PodkarpacieLIVE.

Wysoka stawka

Resovia konsekwentnie utrzymuje się na pozycji lidera rozgrywek. Choć ostatnie mecze nie pałają optymizmem, to jednak chęć utrzymania pierwszego miejsca jest duża. Resovia ostatnio traci dużo punktów, a Stal zaczyna doganiać drużynę z Wyspiańskiego. Po ostatniej kolejce suma punktów obu drużyn zrównała się. Jednak to Resovia jak na razie jest liderem, ponieważ ma korzystniejszy bilans bramkowy niż Stal.

Zarówno Avia Świdnik, jak i Wisła Sandomierz znajdują się w strefie spadkowej. W związku, z czym obie rzeszowskie drużyny nie powinny mieć problemu ze zdobyciem kompletu punktów. Jednak piłka niesie ze sobą wiele niespodzianek. Warto przypomnieć przegraną podopiecznych Bohdana Bławackiego właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem Pasiaków (2:0). Dodatkowo 11 kolejka rozpoczęła się dość niespodziewanie ? w Jarosławiu padł wyniki 6:4. JKS wygrał ze Spartakusem Daleszyce.