Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

3 liga piłkarska: Dziś ciężkie mecze rzeszowskich drużyn

RZESZÓW. W 13 kolejce 3 ligi piłkarskiej Stal i Resovia zagrają niełatwe spotkania. Zawodnicy z H69 zmierzą się na wyjeździe z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim. Z kolei Pasiaki zagrają u siebie z Wólczanką Wólką Pełkińską.

Ostatni okres nie należy do najlepszych dla Stali Rzeszów. Po ostatnim wygranym, ale zagranym w bardzo słabym stylu meczu ze Spartakusem Daleszyce, odszedł szkoleniowiec Bohdan Bławacki. Trwają poszukiwania nowego trenera, jednak dzisiejszy mecz będzie wymagał od zawodników zagrania na najwyższym poziomie i pewnego zwycięstwa. Stal musi wygrywać już mecz za meczem, by móc skutecznie walczyć o zapowiadany przez zarząd i miasto awans do II ligi. Nie będzie to łatwe, bo o wyjście z 3 ligi walczą też Motor Lublin, KSZO, Resovia i Soła Oświęcim. To właśnie któraś z drużyn z tej grupy, awansuje do wyższej ligi. Wszystko jest na chwilę obecną otwarte, dlatego każdy punkt jest na wagę złota. Drużyna z Ostrowca jest w tym sezonie mocna, zajmuje 4 miejsce w tabeli i traci do rzeszowskie Stali tylko dwa punkty. W związku, z czym mecz z pewnością będzie zacięty i przyniesie wiele emocji kibicom.

Obecna część sezonu nie jest szczęśliwa dla Resovii. Drużyna po długim czasie przestała być liderem rozgrywek i zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli. Dzisiejszym rywalem podopiecznych Szymona Grabowskiego będzie Wólczanka Wólka Pełkińska. To drużyna, która dobrze spisuje się w tegorocznych rozgrywkach. Mając 21 punktów znajduje się tuż za Resovią. Pasiaki chcąc liczyć się w realnej walce o awans do II ligi muszą wygrywać kolejne mecze.

Mecz KSZO ? Stal pokaże na żywo PodkarpacieLIVE o godz. 18. Z kolei mecz Resovia ? Wólczanka Wólka Pełkińska rozpocznie się o godz.15 w Rzeszowie, na stadionie Pasiaków.