Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

3-latek z Podkarpacia jest bardzo chory. Trwa zbiórka na jego leczenie!

Fot. nadziejadladzieci.pl

PODKARPACIE. Trwa zbiórka pieniędzy dla 3-letniego Janka z podkarpackiej Gnojnicy. Zebrane fundusze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację.

Niespełna 3-letni blondwłosy, uśmiechnięty chłopiec i śmiertelna wada serca. U małego Jasia zaraz po urodzeniu lekarze wykryli wadę serca – stenozę aortalną. Maluch od razu został przetransportowany z Rzeszowa do szpitala w Krakowskim Prokocimiu, gdzie przeprowadzono zabieg cewnikowania serca z plastyką balonową. „Niestety w 4 miesiącu konieczne było przeprowadzenie operacji komisurotomii, czyli nacięcia płatka zastawki. Mimo, iż Jasiek szybko odzyskał siły to już wtedy wiedzieliśmy, że to nie ostatnia operacja naszego synka” – czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki prowadzonej przez Fundację Espero – Nadzieja dla Dzieci oraz więcej informacji na ten stanu zdrowia 3-latka – znajduje się tutaj.