Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

29-latek ukradł Mazdę CX5. Policjanci go złapali!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Funkcjonariusze policji z Rzeszowa zatrzymali wczoraj sprawcę kradzieży samochodu marki Mazda CX 5. 29-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego trafił do policyjnego aresztu. Samochód w stanie nieuszkodzonym, wrócił do właściciela.

Do kradzieży doszło wczoraj przed godz. 12 w jednym z rzeszowskich salonów samochodowych, gdzie właściciel mazdy oddał swój pojazd do serwisu. Gdy pracownicy salonu zorientowali się, że mazdą odjechał z parkingu inny mężczyzna, natychmiast powiadomili o tym policję. Przejrzenie miejskiego monitoringu i przekazanie komunikatu o skradzionym samochodzie wszystkim policyjnym patrolom, doprowadziło do szybkiego zatrzymania sprawcy.

Po godz. 12 skradziony samochód został zauważony przez patrol Ruchu Drogowego na ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Policjanci zatrzymali mazdę. Za kierownicą samochodu siedział 29-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna był trzeźwy, został przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci prowadzą dalsze czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia. Zatrzymany niedługo usłyszy zarzuty.

Odzyskany pojazd nie miał żadnych uszkodzeń i został zwrócony właścicielowi.