Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

16-letnia piesza potrącona na pasach. Jak do tego doszło?

Fot. policja.pl

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj przed godz. 21, na skrzyżowaniu ul. Pruchnickiej z ul. Przemysłową w Jarosławiu. Kierująca hyundaiem potrąciła pieszą na oznakowanym przejściu. Poszkodowana 16-latka trafił do szpitala. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych oraz o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 21, na skrzyżowaniu ul. Pruchnickiej z ul. Przemysłową w Jarosławiu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca hyundaiem, 22-letnia mieszkanka Jarosławia, wykonując manewr skrętu w prawo w ul. Przemysłową, nie ustąpiła pierwszeństwa 16-latce, która wchodziła na przejście dla pieszych na zielonym świetle zielonym i ją potrąciła.

16-letnia mieszkanka Jarosławia z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca oraz piesza były trzeźwe. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów w prowadzonym postępowaniu.

źródło: policja.pl